02122657355

خانه » تلوزیون سازمان

تلوزیون سازمان

برای دریافت توضیحات تلوزیون سازمانی اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت قیمتهای همکاری اینجا را کلیک کنید.

سیستم یکپارچه اطلاع‌رسانی تصویری

توضیحات کلی:

سیستم یکپارچه اطلاع‌رسانی تصویری موسسه ارتباط رسانه معاصر یک سیستم کاملا ایرانی است که بدست متخصصان حوزه تکنولوژی اطلاعات در این موسسه بر اساس نیازهای سازمانی در کشور طراحی واجرا شده است.

این سیستم در یک سرور مرکزی متعلق به موسسه اجرا شده است و به سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی این امکان را می‌دهد تا با خربد کاربری مرکزی خود و با استفاده از آن بصورت یکپارچه و کنترل از مرکز، تمامی محتواهای مورد نظر خود را اعم از فیلم، صدا، انیمیشن، عکس و گرافیک و متن را بصورتهای متفاوت در هرجایی که در زیر مجموعه خود تمایل دارند در یک تلوزیون پخش کنند.

برای این کار مجموعه مورد نظر فقط باید نسبت به تامین تلویزیون و اینترنت در محل مورد نظر اقدام کند.

امکانات سیستم:

این سیستم با در اختیار دادن یک حساب کاربری اصلی در سرور موسسه این امکان را می‌دهد تا انواع فایلهای مورد نظر کاربر بصورت در لحظه و در همه انواع بر اساس زمانبندی دلخواه در هر محلی که نیاز باشد پخش گردد که در سه بسته تصویری بصورت همزمان اجرا می‌گردد.

بسته اصلی که در آن قابلیت پخش تمامی فرمتهای تصویری وجود دارد و بر اساس زمانبندی دستی و یا اتوماتیک بصورت متداوم پخش خواهد شد. این بسته بخش بزرگی از فضای تصویری را بخود تعلق داده و مانند یک شبکه تلوزیونی برای کاربر عمل می کند.

بسته خبر خوان در پایین بسته اصلی تمامی اخباری را که بصورت آر اس اس و یا هشتگ در اختیار آن قرار می‌گیرید از فضای وب فرا خوانده و بصورت خطی در پایین تصویر نمایش خواهد داد.

باکس اطلاعات رسمی و سازمانی شامل زمان اذان و وضعیت جوی و اطلاع رسانی های سازمانی نظیر تولدها و وفاتها و بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌هاست که در سمت راست تصویر ایجاد شده است.

با استفاده از این سیستم کاربر می‌تواند هرچیزی که در فضای وب وجود دارد را فراخوانده و با اضافه کردن محتواهای مورد نظر خود آنرا بصورت یک کانال تلوزیونی در مراکز تحت نظر خود نمایش دهد.